Kargo ve Teslimat

  1. Kargo seçenekleri sipariş sırasında müşterilerimize sunulmaktadır.
  2. Sundu Bisiklet San. Tic. ve Ltd. Şti.  gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Yapılan değişiklik için ek bir ücret talep edilmez.
  3. Sayfalarımızda bulunan ürünlerin stok durumları özelliklerinde belirtilmiştir. Lütfen siparişlerinizde Stok durumlarını göz önünde bulundurunuz.
  4. Ödemeye dair banka dekontu tarafımıza ulaştıktan sonra siparişiniz hazırlanacaktır. Teslimat ile ilgili müşteri yetkilimiz sistem üzerinden siparişinizi güncelleyecek ve kargo takip numarasını sisteme ekleyecektir. İlgil link üzerinden kargonuzla ilgili detaylara ulaşabileceksiniz.
  5. Dilerseniz sitemizde sağ üst köşede bulunan Sipariş Takip linkilyle siparişinize ait kodu girdikten sonra detaylara ulaşabilirsiniz.
  6. Ürün teslimatı maksimum 1-5 iş günü içinde gerçekleştirelecektir. (Kargo tarafından yaşanan aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.)
  7. Aksi belirtilmedikçe kargo ücreti alıcıya aittir.
  8. Ürünün elinize ulaşma süresi bulunduğunuz yerin uzaklığına ve taşıma şirketinin koşullarına göre değişebilir.
  9. Belli saatlerde adresinizde bulunamayacaksanız "telefon ihbarlı" veya" haberli" olarak, kargo firması bürosundan paketi sizin teslim almanız gerekmektedir.
  10. Taşıma şirketlerinde teslimatlardan "haberli" olanı en ucuz, "telefon ihbarlı" olanı standart, "adrese teslim" olanı en pahalısıdır. Bunlar için sabit bir telefon bildirmeniz gerekmektedir.