İptal ve İade Şartları

Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir.

Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır.

Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur.

Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için Sundu Bisiklet San. Tic. ve Ltd. Şti. gerekli işlemleri başlatır.

Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan Sundu Bisiklet San. Tic. ve Ltd. Şti. sorumlu değildir.

Söz konusu iade işleminin gerçekleşmesi için iade formunun eksiksiz biçimde doldurulması gerekmektedir.

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünlerde iade hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Ürün iadesi ile ilgili olarak tüketici kanunu maddeleri geçerlidir.

Üye bu sözleşmeden doğabilecek itilaflarda Sundu Bisiklet San. Tic. ve Ltd. Şti.’nin defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş, ve bilgisayar kayıtlarının HUMK 287. Madde anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu, belirten Sundu Bisiklet San. Tic. ve Ltd. Şti. kayıtlarına her türlü itiraz ve bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Vermiş olduğunuz siparişten vazgeçmeniz durumunda aynı gün saat 17:00’e kadar 0(232) 425 36 61 numaralı telefonu aramanız ya da [email protected] adresine mail göndermeniz gerekmektedir.

Whatsapp