Sundu Bisiklet - İZMİR

Gün geçtikçe ürün yelpazesini genişleterek spor severlere kaliteli hizmet vermeye devam eden SUNDU BİSİKLET yarım asıra yaklaşan sürede bisiklet satış, satış sonrası hizmet, yedek parça, teknik servis alanındaki kalitesiyle bugün İzmir'in e önemli markalarından biri haline geldi.

İzmir Çankaya'da 30 m2'lik küçük bir iş yerinde ticaret hayatına başlayan Sundu Bisiklet ailesi ilerleyen yıllarda İzmir ve çevre ilçelerine daha fazla hizmet verebilmek için İzmir'in en büyük bisiklet pazarı olan Çankaya'da ikinci şubesini açmış ve gelişen teknolojiyle ürünlerinin daha sağlıklı pazarlanmasını sağlayan yenilikleri uygulamaya başlamışlardır. 2007 yılından sonra Sundu Bisiklet üçüncü şubesini Bostanlı ilçesinde açıp daha fazla bisiklet severe Sundu bisiklet kalitesiyle hizmet sunmaya başlamıştır.

Bugün binlerce bisiklet sever'e şubeleriyle en iyi hizmeti verme kapasitesine sahip olan Sundu Bisiklet, bünyesinde barındırdığı Dünya'nın en büyük bisiklet firmalarından TREK 'in İzmir Bölge bayii ve teknik servis hizmetini sağlamaktadır. Ayrıca bir başka Dünya markası olan BIANCHI 'nin de teknik servisliğini yapmaktadır. Dünya çapında kendini kanıtlamış katlanır bisiklet olan DAHON'larda mağazalarımızda mevcuttur. Sundu bisiklet bünyesinde her kesimden insana hitap edebilmek için her model bisiklet bulundurmaktadır. Yedek parça ve aksesuarda Dünya devi olan SHIMANO'nun tüm ürünlerini ayrıca PRO, KED, VITTORIA, BROOKS, KASK, ZEFAL, ORTLIEB, CST MAXXIS yedek parça ve aksesuarlarını mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Sundu Bisiklet, tüm faaliyetlerinde uluslararası ve Türk standartlarına uygun uygulama, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensiplerinin ve etik değerlerin ısrarlı bir uygulayıcısıdır.

Sundu Bisiklet - İZMİR
Whatsapp