OAKLEY Güneş Gözlükleri Sundu Bisiklet'te

OAKLEY Güneş Gözlükleri Sundu Bisiklet'te

12.03.2019

GÖRME KONUSUNDA EZBERLERİ BOZAN OAKLEY PRİZM MERCEK TEKNOLOJİSİ

Oakley tarafından geliştirilen devrim niteliğindeki mercek teknolojisi Prizm, detayları güçlendirerek performansı önemli ölçüde iyileştirir ve özel ortamlar için tasarlanmış mercekler, renklerin son derece hassas bir şekilde ayarlanması sağlar

Prizm Sığ Su merceği, yeşil ve bakır rengi tonlarını güçlendirerek saklanma yerlerini ve balık gölgelerini görmenize yardımcı olurken, beyaz tonların parlak kalmasını sağlayarak balık parıltılarının ve yüzeydeki sineklerin fark edilmesini kolaylaştırır. İlave polarizasyon sudaki parıltıyı ortadan kaldırır.

Birinci Sınıf Laboratuvar ve Saha Testi

“Oakley'in Saha Testi programını rakipleri karşısında öne çıkaran unsur; ürünleri dünyanın her köşesindeki profesyonel sporcuların performans gösterdiği ortam ve koşulların birebir aynısında test etmeye gösterdiğimiz tavizsiz bağlılık ve bu alandaki deneyimimizdir. Oakley ürünleri, rekabetin zorluklarına hitap etmek ve spor ruhunu kutlamak üzere tasarlanmaktadır. Bir ürün sporcular veya tüketiciler tarafından kullanılmaya başlamadan önce ürünün sahada nasıl performans gösterdiğine dair deneyim kazanmamız, işin olmazsa olmazlarındandır. Prizmatik cam teknolojisi bu süreci, dört yıl süren saha testleri ve yedi farklı ülkeye yapılan 20-30 adet test ziyaretinin ardından tamamlamıştır. Ürün performansına gösterilen bu bağlılık, dünyanın en iyi sporcuları ve tüketicileri için en iyi ürünü sunmaktadır.”

David Steiner, Oakley R&D Field Testing Program Manager

Ortak Tasarlanmış Camlar ve Çerçeveler
Bir camı geliştirmek ‘mükemmel bilim’dir. Mükemmelliğe ne kadar yaklaşırsanız deneyim de o kadar iyi olur.

Oakley'in tüm cam ve çerçeveleri birleşmiş tek bir ünite olarak birbiri için özel tasarlanmış olup en yüksek performansı garanti etmektedir. Her bir cam tam bir titizlikle kesilir: cam olması gerekenden küçük kesilirse çerçeve içinde hareket eder, büyük kesilirse de çerçeveye düzgünce oturmaz. Oakley'in cam alanındaki araştırmaları, teknolojileri, tasarımı, malzemesi ve üretimi dünyanın en iyilerine layık gözlükleri ortaya çıkarandır.

Moleküler Temele Entegre Edilen Teknoloji
Süreç ve detaylar üzerinde tam kontrole sahip olan Oakley, tek katmanlı ve ayrıntılı bir cam üretir. Çoğu marka mevcut camları alır ve görüşü geliştirmek için malzeme katmanlarını bu camlar üzerine kaplama olarak uygular veya yapıştırır. Oakley'de ise malzemeler, yapıştırıcı ve yapışkan madde kullanılmadan camlar içine karıştırılarak moleküler bir bağ oluşturulur ve sonuç olarak ayrıntıların daha erken, daha hızlı ve daha derinlemesine görülmesini sağlayan net bir görüş elde edilir.

Etiketler: oakley, güneş gözlüğü, izmir, sundu bisiklet,