Brompton Yedek Parça ve Aksesuarları Stoklarımızda

Brompton Yedek Parça ve Aksesuarları Stoklarımızda

15.04.2019

Şehri tecrübe etme şeklinizi değiştirecek, kendinizi diğer ulaşım araçlarının sınırlarından kurtarın ve etrafınızdaki şehri ele geçirin. Sahnenin değişmesine mi ihtiyacınız var? Daha uzağa keşfetmek için uçağa brompton atmak, trene binmek veya arabaya gitmek.

1. Katlaması kolaydır
Bisikletinizi birkaç saniye içinde düzgünce katlanmış, kolay taşınan bir pakete dönüştürebilirsiniz. Küçük boyutu, toplu taşıma araçlarının çoğunda (yoğun zamanlarda bile) ve güvenli depolama için binaların içinde karşılandığı anlamına gelir. Akıllı tasarımı, yapışkan parçaların düzenli bir şekilde dışarıda tutulmasını sağlar. Katlanabilir bisiklet, eyer üzerindeki tutamakla tutulabilir veya gidonlar kullanılarak zahmetsizce çekilebilir.
Katlamanın ne kadar kolay olduğunu görmek için videoyu izleyin. Tam katlanmış boyutları burada görüntüleyin.

2. Aylar içinde kendisinin ücretini ödeyecek
Paradan, zamandan kazanın ve formda kalın. Maliyetleri düşürmek ve aynı anda formda kalmak için trafiği dolaştırmak için veya gidip ücretlendirmenin bir parçası olarak Brompton katlanır bisiklet kullanın. Bisikletlerimiz sadece günlük işler için değil, birçok insan onları formda kalmak ve şehri ve ötesini keşfetmek için kullanıyor. İlhama ihtiyacınız varsa, bu inanılmaz yolculukların bazılarına göz atın.

3. Güvenliğiniz için üretilmiştir
Kaliteyi ciddiye alıyoruz, bu yüzden her bir katlanır bisiklet, Londra'daki fabrikamızdaki yüksek nitelikli ekibimiz tarafından elle üretiliyor. Küçük tekerlekler ve hassas yol tutuş özelliği, sabit bir şekilde hızlı bir başlangıç ​​yapmanızı ve çukurlar ve diğer yol engelleri etrafında hızlı bir şekilde yol göstermenizi sağlar. Dik sürüş pozisyonu, sürücünün etrafındaki trafikten tamamen haberdar olmasını sağlar. Gece sürüşü için, bisikletle aküden hub-dinamolara kadar, görülebilmenizi sağlamak için bir dizi aydınlatma seçeneği seçilebilir.


4. Çalınması ihtimali daha düşüktür
Bisiklet hırsızlığı artıyor, ancak Brompton'unuzu yanınıza alabilirsiniz. İş yerinde, evde veya dışarıda ve kompakt boyutundan dolayı Brompton katlaması çoğu yerde ve yerde memnuniyetle karşılanır. Bisikletinizi dışarıda kilitli bırakmaktan endişe duymayacaksınız ve bisikleti değiştirmekte güçlük çekmeyeceksiniz. Brompton katlanır bisiklet alırsanız, bisikletinizi ek bir güvenlik katmanı için kaydettiğinizden emin olun.

Etiketler: brompton, sundu bisiklet, yedek parça, izmir,